Růžová lékárna

FIMO lékárna

Vítejte v naší internetové lékárně, kterou provozuje nezávislá „kamenná“ lékárna Na Staré poště v Praze 7 na Strossmayerově náměstí.

Nabízíme široký výběr zboží z pohodlí Vašeho domova. Garantujeme Vám dodání vybraného zboží v originální kvalitě a podle standardů správné lékárenské praxe. Zboží nakupujeme od certifikovaných lékárenských velkoobchodů a následně je skladováno, připraveno k expedici a vydáno odborníky vždy dle předpisů správné lékárenské praxe.

Tým odborníků je Vám vždy připraven maximálně výběrem zboží pomoci. Služby odborného poradenství v oblasti výběru léků a potravních doplňků zajišťujeme podle posledních standardů lékárenské péče o zákazníky a v souladu s nejnovějšími poznatky vývoje v oboru. Naše služby jsou poskytovány odborníky se specializovanou způsobilostí v oboru veřejné lékárenství.

Odborné poradenství Vám rádi poskytneme osobně v kamenné lékárně, po telefonu: 233 370 698 nebo e-mailem: lekarna@fimo-lekarna.cz

V našem sortimentu je více než 20.000 položek zboží, které je distribuováno do 48 hodin od objednání. Máme zájem neustále zlepšovat naše služby a vždy přivítáme Vaše připomínky a náměty.

Lékárna Na Staré poště má díky své poloze na Strossmayerově náměstí v Praze 7 výbornou dostupnost: zastávky tramvají 1, 6, 8, 12, 17, 24, 25, 26, autobusu l. 156 a stanice metra C Vltavská (cca 350 m)

V naší kamenné lékárně Vám dále nabízíme (neplatí pro e-shop):

Těšíme se na Vás v naší internetové nebo „kamenné“ lékárně.

S přáním příjemného nákupu
kolektiv Lékárny Na Staré poště

Lékárna doporučujeObchodní podmínky Doprava a platba O lékárně Kontakt